Previous
Next

اثاث کشی منزلتان را به ما بسپارید

شبانه روزی خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را ارائه می دهیم.

شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه مرکز تهران
شعبه شرق تهران

بسته بندی اثاثیه ظریف بار

شرکت ظریف بار یکی از خدمات کاربردی که ارائه می دهد، بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت است. همان طور که می دانید در اسباب کشی و جابه جایی اولین و سخت ترین مرحله جمع آوری و بسته بندی اثاثیه منزل است که اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای صورت بگیرد مطمناً در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدون هیچ مشکل و هیچ دردسری سالم به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید. به همین دلیل ظریف بار ضروری دید تا خدمات بسته بندی اثاثیه را هم به عنوان خدماتی که ارائه می دهد اضافه کند، تا مجبور نشوید کار بسته بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام بدهید چون برای بسته بندی وسایل منزل باید تخصص کافی را داشته باشید تا به بهترین روش ممکن کار بسته بندی لوازم منزلتان را انجام دهید. حتما برای شما هم اهمیت دارد که وسایل شما در حمل و اسباب کشی آسیب نبیند و همین طور وسایل شکستنی و گرانبهایتان به درستی و متفاوت از دیگر لوازم بسته بندی شوند. استفاده از شرکت‌های حمل و نقل قابل اعتماد و کارگر بسته بندی اسباب کشی مانند ظریف بار شما را در انجام یک اسباب کشی راحت و آسان کمک می کند. پرسنل و کادر اجرایی بسته بندی اثاثیه ظریف بار که به محل شما می آیند در صدد هستند تا عمل باربری را به خوبی انجام دهند در تمامی مراحل نظارت کامل را دارند و به منظم ترین شکل ممکن لوازم شما را جمع آوری و بسته بندی کرده وآماده حمل و جابه جایی می کنند.

علت نیاز به بسته بندی اثاثیه و لوازم

زمانی که شما یک وسیله ای را به صورت نو خریداری می کنید، تقریبا در اکثر موارد بسته بندی مخصوص به خود را دارد. در هنگام حمل آن هم مشکل خاصی نخواهید داشت. زیرا هم به صورت اختصاصی بسته بندی شده است و هم فقط باید همان یکی را حمل کنید. اما در زمان اسباب کشی شما باید تمام اثاث و لوازم جدید و قدیمی خود را جا به جا کنید. در اینجا حمل و جا به جایی اثاثیه شما سخت شده و احتمال آسیب دیدن آن ها وجود دارد و گاهی هم در اثر رعایت نکردن اصول درست بسته بندی دچار خسارت هایی می شوید که شاید بیشتر از آسیب مادی آسیب معنوی برای شما به همراه داشته باشد. پس قطعا برای شما مهم است که وسایل ارزشمند و گرانقیمت شما آسیب نبیند. راه حل این موضوع بسته بندی اسباب شما به صورت صحیح و اصولی می باشد. ممکن است در نظر اول بگویید هزینه بسته بندی لوازم منزل زیاد است یا با دقت در حمل اثاثیه میتوان جلوی آسیب دیدن آنها را گرفت اما لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که شما هر چه قدر هم در حمل اسباب تان دقت به خرج بدهید، ممکن است در مسیر حمل راننده ترمز کند و در اثر برخورد لوازم به یکدیگر، لوازم عزیز شما آسیب ببیند. هزینه آسیب دیدن لوازم شما و احتمالا خریدن دوباره آن به مراتب هزینه بیشتری نسبت به بسته بندی دارد. بسته بندی وسایل برای اسباب کشی مثل بیمه کردن ان ها در مقابل آسیب دیدگی احتمالی است. همچنین کمک گرفتن از بسته بندی اثاثیه منزل ظریف بار باعث سهولت در اسباب کشی شما می شود و جابه جایی لوازم شما را راحت تر می کند. از دیگر مزایای بسته بندی، کاهش هزینه های اثاث کشی شما میباشد. زیرا هر چقدر زمان اثاث کشی شما کمتر طول بکشد، شما هزینه کمتری بابت کارگر و جابه جایی بار پرداخت می کنید. بنابراین بسته بندی اثاثیه منزل کار منطقی است.

اهمیت بسته بندی صحیح

بسته بندی صحیح از چهار نظر اهمیت دارد: ۱-بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم به صورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابه جایی آن ها می شود. ۲-بسته بندی اسباب منزل و شرکت ها به شکل درست، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابه جایی می گردد. ۳- نوع بسته بندی در انتخاب خودرو هم تاثیر گذار است. وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری نیاز است و از این طریق بر قیمت حمل بار هم حتما تاثیر می گذارد. ۴-زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می گیرد. باربری ظریف بار با سال ها تجربه در ارائه خدمات اسباب کشی منازل آماده ارائه خدمات حرفه ای در جهت بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل اداره و شرکت ها و کارخانه ها است.

نکات مهم بسته بندی اثاثیه منزل

یکی از مواردی که از در بسته بندی‌ اثاثیه منزل ظریف بار استفاده می شود به منظور ایمن سازی وسایل در طول پروسه اسباب کشی است. در این نوع از بسته بندی اثاث کشی منزل با توجه به اینکه اثاثیه داخل منزل از یک خانه به خانه دیگر انتقال داده می شود باید مواردی را مورد توجه قرار داد که سلامت وسایل در طول جابه جایی را حفظ شود. اولین قدم در بسته بندی وسایل حساس و آسیب پذیر اطلاع و آشنایی با آسیب ها و خطراتی است که در ممکن است برای لوازم شما اتفاق بیفتد. در زیر چند نمونه از این موارد پرداخته ایم.. • برای بسته بندی ظروف شکستنی شامل چینی آلات، ظروف و دکوری‌های کریستال و وسایلی از این قبیل، از کارتن با ابعاد بزرگ استفاده نکنید. زیرا باعث می شود کارتن اسباب کشی که خرده ریزهای شکستنی را داخل آن قرار دادید سنگین شود و زمان بلند کردن و زمین گذاشتن به ظروف زیرین کارتن فشار زیادی وارد شود و همین موضوع باعث شکستن تعدادی از وسایل خانه تان شود. • مورد بعدی استفاده از متریال مناسب برای بسته بندی وسایل است. برای بسته بندی اثاثیه داخل منزلتان باید متناسب با هر وسیله بسته بندی متناسب با حجم ، جنس و وزن آن وسیله انجام شود. • در خدمات بسته بندی اسباب کشی علاوه بر اینکه باید بدانید که وسایل را جوری بسته بندی کنید که در طول جابه جایی آسیب نبینند بابد آن ها را به درستی دسته بندی کنید تا در خانه جدید دچار سردرگمی نشوید. از مهمترین راهکارها در زمان بسته بندی این است که وسایل خرده ریز را با استفاده از علائم هشداردهنده و یا برچسب های رنگی اسباب کشی مشخص کنید و اینکه حتما بر روی جعبه ها و کارتن های اسباب کشی که وسایل خرده ریز را در آن ها قرار می دهید محتویات داخلشان را با ماژیک با خط خوانا ، بزرگ و غیر قابل پاک شدن بنویسید. ما هنگام ارائه خدمات بسته بندی لوازم و اثاثیه ظریف بار برای وسایل خانه شما از فوم های ضربه گیر استفاده می کنیم و وسیله مورد نظر را با آن کاملا بسته بندی می کنیم و در سپس از کار با ضربه گیر های حبابدار دوباره آن را بسته بندی می کنیم و با چسب به صورت ظریف و دقیق آن را محکم می کنیم. در مرحله آخر از کار بسته بندی با استفاده از سلفون یا همان استرچ رپ دور تا دور وسیله مورد نظر را بسته و آنرا محکم کنیم. بسته بندی اصولی کار چیدمان لوازم منزل شما را خیلی راحت تر می کند.

موارد تکمیلی بسته بندی اثاث و لوازم در اسباب کشی

  • چگونگی لایه پیچی اصولی و درست ظروف شکستنی
  •  استفاده از جعبه های مقاوم در ابعاد مناسب
  •  نحوه قرار دادن ظروف داخل کارتن ها
  •  عدم وجود فضای خالی بین وسایل داخل جعبه ها
  •  در نظر گرفتن لبه های تیز وسایل بزرگ و مهار آنها توسط ضربه گیرها
  •  کم کردن اندازه و حجم وسایلی که اندازه آنها از حد نرمال خارج است
و بسیاری از موارد دیگر که باید به درستی انجام شود. برخلاف نظریه خیلی از افراد که فکر می کنند جمع آوری و بسته بندی وسایل منزل یک خانه صرفا قرار دادن چند تیکه از ظروف و وسایل خرده ریز در داخل جعبه و کارتن میباشد اما واقعیت چیز دیگری است ، وقتی ما صحبت از جمع آوری و بسته بندی لوازم یک خانه می کنیم دقیقاً باید تمام مراحل یک جابه جایی را که شامل حمل و انتقال ، باز کردن وچیدمان می باشد را نیز مد نظر قرار در نظر بگیریم زیرا هر کدام از مواردی که به درستی و اصولی انجام نشود ممکن است باعث خرابی و از بین رفتن همیشگی لوازم و اثاثیه تان شود. در نتیجه با توجه به این موضوع می توانید از خدمات بسته بندی اتات منزل ظریف بار استفاده کنید و استرس و نگرانی آسیب دیدن وسایلتان را به جان نخرید! همچنین می توانید فقط جهت بسته بندی صحیح لوازم لوکس و خاص خود مانند پیانو، یخچال های ساید و اشیاء عتیقه و قیمتی خود که نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد از خدمات بسته بندی لوازم منزل ظریف بار استفاده کنید.

انواع تجهیزات بسته بندی اسباب کشی

نایلون حباب دار ضربه گیر

بابل رپ یا نایلون حباب دار ضربه گیر وسیله ایست که از تلفیق نایلون و حباب های هوا تشکیل شده است. وجود حباب های هوا باعث جلوگیری از ضربه دیدن شی داخل کیسه بابل رپ میشود.از بابل رپ برای بسته بندی لوازم درشت و سنگین مانند یخچال، لباسشویی، گاز، ماشین ظرف شویی، مبل و … استفاده میشود. دو نوع نایلون حباب دار وجود دارد. • نخودی • گردویی تفاوت این دو نوع در بزرگی حباب های هوای و ضخامت آن ها مییباشد. نوع گردویی مقاومت بیشتری در مقابل ضربه دارد و توصیه میشود در مسافت های طولانی از این مدل استفاده شود.

کارتن مخصوص اسباب کشی پنج لایه

این وسیله برای بسته بندی و حمل خرده ریز منزل استفاده می شود. کارتن های اسباب کشی دارای پنج لایه میباشند و از مقاومت زیادی دارند. کارتن اسباب کشی پنج لایه در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ وجود دارند که شما بسته به نیازو اندازه وسایل خود میتوانید از آن ها استفاده کنید. سایز کوچک کارتن اسباب کشی برای حمل وسایل با وزن زیاد و حجم کم مانند بشقاب و لیوان استفاده میشود. سایز متوسط و بزرگ آن برای حمل وسایل بزرگ تر با وزن کم تر همانند قابلمه ها استفاده می شود. کارتن های پنج لایه مخصوص بسته بندی اسباب کشی میباشند و استفاده از آن ها باعث ایمنی در جابه جایی لوازم منزل شما می شود. حداکثر وزن داخل کارتن اسباب کشی ۲۵کیلو گرم است.

تعداد کارتن مورد نیاز براساس متراژ بالای ۲۱۰ متر

متراژ فضا تعداد کارتن مورد نیاز

متراژ فضا تعداد کارتن مورد نیاز
از ۲۱۰ متر تا ۲۷۰ متر ۱۵ کارتن کوچک- ۱۳ کارتن متوسط- ۶ کارتن بزرگ- ۳ کارتن خیلی بزرگ
از ۲۷۰ متر تا ۳۷۰ متر ۲۱ کارتن کوچک- ۱۹ کارتن متوسط- ۱۰ کارتن بزرگ- ۶ کارتن خیلی بزرگ
از ۳۷۰ متر تا ۵۵۰ متر ۳۵ کارتن کوچک- ۳۳ کارتن متوسط- ۱۹ کارتن بزرگ- ۱۱ کارتن خیلی بزرگ

سلفون

از سلفون برای محافظت از وسایل شما در مقابل گرد و خاک استفاده می شود و باعث تمیز ماندن لوازم منزل شما حین اسباب کشی م یشود. همچنین از سلفون برای فیکس کردن بابل رپ پیچیده شده دور اثاث استفاده می شود.

کارتن رگال دار(مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل)

از این مدل کارتن برای حمل لباس های مجلسی ،مانند کت و شلوارو … استفاده می شود. کارتن رگال دار مثل یک کمد لباس در سایز کوچک است که دارای آویز لباس می باشد و شما می توانید لباس های خود را درون آن آویزان کنید و از چروک شدن و خرابی لباس های خود جلوگیری نمایید.

ساک بسته بندی

این وسیله برای بسته بندی و حمل وسایلی همچون پتو و بالش وهمچنین برای لباس هایی که حمل آن ها نیازی به کارتن رگال دار ندارند استفاده میشود.

تسمه بسته بندی اثاثیه منزل

مقاومت و کشش این نوع تسمه ها بالاست و از آن برای فیکس و محکم کردن بسته بندی استفاده می شود. تسمه از در رفتن کارتن بسته بندی جلوگیری میکند و برای ثابت کردن آن از دستگاه تسمه کش استفاده می شود.

قیمت و هزینه های بسته بندی لوازم ظریف بار

برای تعیین قیمت اسباب کشی وهزینه‌ بسته بندی لواز لازم است تا مراحل و فرآیند آن بررسی شود و به میزان سختی و چالش هایی که دارد یک قیمت برای آن تعیین کرد.فرقی ندارد که شما چه مسافتی را برای اسباب کشی طی می کنید، چند عامل مهم در تعیین قیمت اسباب کشی و بسته بندی اثاث منزل ظریف بار موثر است: – حجم اثاثیه و لوازم منزل – زمان و روز جابجایی -تعداد پرسنل مورد نیاز – تعداد طبقات در مبدا جابجایی و در مقصد جابجایی – لوازم واقلام پر هزینه مثل: ساید بای ساید، پیانو و……. البته باید توجه داشته باشید که هزینه های بسته بندی اثاثیه منزل ظریف بار بر اساس تعرفه اتحادیه باربری مشخص می شود. تعرفه بسته بندی به محل سکونت شما بستگی ندارد. شرکت بسته بندی لوازم منزل ظریف بار بدون در نظر گرفتن محل سکونت شما، هزینه را برآورد می کند. مقدار و نوع وسایل شما مهم ترین عامل موثر بر هزینه بسته بندی اثاثیه منزل است. هرچه تعداد وسایل بیشتر باشد؛ مقدار بیشتری کارتن، پلاستیک حباب دار و… استفاده می شود. در نتیجه هزینه انجام این امر نیز افزایش می یابد. پس نوع، مقدار و ابعاد لوازم بسته بندی مورد استفاده در تخمین قیمت موثر هستند. علاوه بر لوازم بسته بندی، تعداد نیروی کارگر اسباب کشی تهران که از سوی شرکت بسته بندی لوازم ظریف بار ارسال می شود نیز روی قیمت باربری و بسته بندی اثاثیه منزل اثرمستقیم می گذارد‌. هرچه تعداد وسایل شما بیشتر باشد؛ نیروی کار بیشتری برای انجام این کار نیاز است. همچنین ساعت کاری بیشتری هم برای بسته بندی گذاشته شود در نتیجه هزینه هم افزایش خواهد داشت. پس برای تخماطلاع درست از هزینه های بسته بندی ظریف بار بهتر است با ما تماس بگیرید تا همکاران ما با گرفتن اطلاعات کافی در مورد لوازم و وسایل شما و تمامی مواردی که در مقدار هزینه تاثیرگذار است، هزینه کلی را به طور دقیق به شما اعلام کنند و همچنین اگر به مشاوره ای نیاز داشته باشید همکاران ما در قسمت مشاوره بسته بندی و حمل لوازم ظریف بار به طور رایگان به شما مشاوره دهند تا بهترین تصمیم را در خصوص جمع آوری حمل و باربری لوازم خود داشته باشید.

هزینه بسته بندی لوازم بزرگ و پرهزینه

هزینه باربری و بسته بندی لوازم سنگین و بزرگ مانند یخچال فریزر ساید بای ساید، پیانو و گاوصندوق به صورت مجزا حساب می شود. با توجه به قیمت یخچال های ساید بای ساید لازم است که این وسیله با رعایت کامل ایمنی بسته بندی و جابه جا شود. اگر بدنه یا قطعات یخچال حین اسباب کشی آسیب ببیند؛ مجبور به پرداخت هزینه زیادی برای تعمیر یا تعویض قطعات یخچال خواهید شد. پس بهتر است که با پرداخت هزینه ای منطقی و متناسب از ایمنی بسته بندی و حمل یخچال مطمئن شوید‌. عرض راهرو نیز در جابه جا کردن یخچال موثر است‌. اگر عرض راهرو کم باشد؛ در یخچال را باید جدا و بعد یخچال را حمل کرد.

شعبه های بسته بندی اثاثیه ظریف بار

اتوبار ظریف بار در تهران بزرگ چند شعبه فعال در کل مناطق دارد.این شعبه ها برای خدمات سریعتر به مناطق زیر مجموعه فعالیت می کنند.برای استفاده از خدمات ظریف بار بسته به محل زندگی شما عزیزان بعد از ثبت سفارش از این شعبه ها تیم خدمات برای شما ارسال می شود. ظریف بار شمال تهران – ظریف بار غرب تهران – ظریف بار شرق تهران

مزایای استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه ظریف بار

-در صورت احساس نیاز و درخواست از جانب شما کلیه وسایل و ابزار لازم بسته بندی وسایل منزل هنگام اسباب کشی، مانند نوار چسب، کارتن در ابعاد مختلف، انواع ریسمان و بندهای کشی و.. از سمت شرکت برای اسباب کشی وبسته بندی تهیه می شود و دیگر نیازی نیست به دنبال تامین این وسایل باشید . -بسته بندی لوازم حساس منزل یا شرکت مانند تلویزیون، مانیتورها و لوازم شکستنی، به دلیل تجربه بالا و در اختیار داشتن انواع ابزار کمکی به عنوان ضربه گیر و همچنین بسته بندی وسایل به شکل حرفه ای احتمال آسیب به اثاثیه حساس و با ارزش شما را هنگام اسباب کشی به حداقل می رساند. – بسته بندی اثاث منزل و حتی لوازم شرکت و ادارات کاری وقت گیر و خسته کننده است و نیاز به چندین روز صرف وقت از شما و دوستان و خانواده دارد.با توجه به اینکه این روزها اکثرا شاغل هستند و زمان زیادی هم ندارند بهتر است از طریق سپردن بسته بندی لوازم منزل خود به یک تیم مجرب بسته بندی لوازم منزل ظریف بار از هدر رفتن زمان جلوگیری کنید و با خیال راحت به فعالیت ها و کسب و کار خود بپردازید.و از بوجود آمدن خستگی، کوفتگی و مشکلات جسمی هم جلوگیری کنید. -به دلیل تجربه بیشتر و ابزار بهتر و همچنین پرسنل متخصص و حرفه ای کار بسته بندی وسایل منزل خیلی سریع تر انجام می شود. زیرا ما کاملا می دانیم برای بسته بندی لوازم شکستنی چگونه عمل کنیم، بسته بندی را از کدام بخش شروع کنیم و یا مثلا در صورت نیاز مبلمان منزل را چگونه در نهایت دقت و سرعت بسته بندی آماده حمل نماییم. -استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه ظریف بار باعث می شود باربری و حمل اثاث شما نیز بسیار سریع تر انجام شود. زیرا ما طبق تجربه می دانیم از چه ابعاد کارتن ها یی استفاده کنیم چگونه اسباب و اثاثیه را بسته نماییم تا هم جای کمتری اشغال کنند و هم راحت تر حمل شوند. -و درنهایت بسته بندی وسایل هرچه قدر دقیق تر و اصولی تر انجام شود، باز کردن و چیدن آن ها در منزل جدید نیزبه مراتب سریع تر و راحت تر خواهد بود. با توجه به تمام موضوعاتی که مطرح شد، شما از طریق سپردن وظیفه بسته بندی لوازم خود به یک شرکت باربری حرفه ای مثل شرکت ظریف بار از خستگی، ایجاد آسیب جسمی، تنش و ناراحتی برای خود و خانواده جلوگیری می کنید و همچنین احتمال آسیب رسیدن به لوازم خانه یا شرکت را به حداقل می رسانید و در عین حال در زمان و هزینه اسباب کشی خود صرفه جویی می کنید و با آسودگی و خیال راحت به منزل جدید نقل مکان می کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات بسته بندی و جابه جایی و باربری در هر ساعتی از شبانه روز و در ۷ روز هفته حتی روزای تعطیل می توانید با تماس با ظریف بار مشاوره کاملا رایگان و تخصصی بگیرید.

تماس فوری

Call Now Buttonتلفن تماس